FOTO/ Kush ishte shqiptari që hyri në fushë në ndeshjen me Spanjën

Picture of ina-online
ina-online

25/06/2024

Derisa po luhej ndeshja vendimtare e Kombëtares me Spanjën, një tifoz shqiptar hyri në fushën e lojës në minutat e fundit të pjesës së dytë.

Tifozi me flamurin kombëtar dhe një plis në kokë në fund u kap nga rojet e sigurisë dhe u largua nga stadiumi.

Pamjet nuk u transmetuan në TV për shkak të rregullave të UEFA-s, por tashmë qarkullojnë në rrjetet sociale.

TË FUNDIT
10 orë
UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti
10 orë
Bayern Munich, Dani Olmo plani B për sulmin: klauzola skadon për katër ditë…
10 orë
Bellingham pas finales së humbur: Kërkojmë falje, jam i bindur që një ditë do e fitojmë atë trofe
10 orë
Roma pranë dy goditjeve të mëdha në sulm
10 orë
Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mbappe sot do të prezantohet si futbollist i Real Madridit
1 ditë
Gareth Southgate nuk do të jetë trajner i Anglisë, jep dorëheqjen
1 ditë
Mbappe: Kam fjetur shumë vite duke ëndërruar për Real Madridin dhe tani… është realitet
11 orë
Nations League/ Dalin në shitje biletat për ndeshjen e 10 shtatorit, Shqipëri-Gjeorgji
10 orë
Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër
10 orë
Roma pranë dy goditjeve të mëdha në sulm
10 orë
Bellingham pas finales së humbur: Kërkojmë falje, jam i bindur që një ditë do e fitojmë atë trofe

LEXO MË SHUMË

lamine yamal

UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti

dani olmo

Bayern Munich, Dani Olmo plani B për sulmin: klauzola skadon për katër ditë…

belingam anglia

Bellingham pas finales së humbur: Kërkojmë falje, jam i bindur që një ditë do e fitojmë atë trofe

Roma-1

Roma pranë dy goditjeve të mëdha në sulm

ten hag manchester united

Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër

kombetarja-kuq-e-zi

Nations League/ Dalin në shitje biletat për ndeshjen e 10 shtatorit, Shqipëri-Gjeorgji

Mbappe

Mbappe: Kam fjetur shumë vite duke ëndërruar për Real Madridin dhe tani… është realitet

southgate

Gareth Southgate nuk do të jetë trajner i Anglisë, jep dorëheqjen

mbape real

Mbappe sot do të prezantohet si futbollist i Real Madridit

INFO

NA NDIQ