Foto/ Ledri Vula e krahason Sarën me “Kung Fu Panda”

0

Rep-aristi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Derisa mezi presin vajzën e tyre të vijë në jetë, dyshja janë duke shijuar shëtitjet e ndryshme, përfshirë edhe pushimet luksoze.

Përmes disa imazheve të fundit në rrjetin social Instagram, ata kanë bërë të ditur se janë duke kaluar kohë në Brezovicë.

Teksa po ndajnë fotografi të njëri-tjetrit, Ledri ka vendosur që të publikoj Sarën duke bërë akrobacione, teksa e konsideroi atë me “Kung Fu Panda”.

Në mesin e tyre janë parë edhe persona të tjerë, të cilët ndonëse janë shoqëria e tyre e ngushtë.

Ledri në një intervistë televizive ka treguar se ende nuk kanë vendosur për emrin e vajzë, teksa një dasmë mund të jetë e planifikueshme në të ardhmen e afërt.