FOTO/Lëvizja Besa me prurje të reja

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/03/2023

Adnan Fejzullai është prurja më e re në Lëvizjen Besa. Këtë aderim e ka njoftuar nënkryetari i Besës, Fatmir Limani.

“Bashkëvepruam në ilegalitet dhe vazhdojmë rrugëtimin në veprimtari legale, për të rikëthyer shpresën e “vrarë” te të gjitha viset dhe gjeneratat. Gostivari do të rrugëtojë ndryshe pas këtijë takimi dhe prurje…

Vazhdojmë me fuqizimin dhe zgjerimin e rradhëve…”, shkruan Fatmir Limani nga kjo parti.FOTO nga takimi

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

merko ramiz

Akuzë për Merkon i cili bleu “Audi” luksoze 67.000 euro derisa Komuna e Strugës e kishte llogarinë e bllokuar

punetor ndertimi

Maqedonia e Veriut ka 9 518 vende të lira të punës

naser zyberi

Ziberi: MPB të punojë me më shumë efikasitet në nxjerrjen e dokumenteve personale

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Propozim-vendimi për rroga më të ulëta të funksionarëve dhe deputetëve u mbështet nga Komisioni kuvendor për zgjedhje dhe emërime

gazi-baba

Komuna e Gazi Babës në Shkup ende nuk po zbaton gjuhën shqipe

palevski vanja

Avramovska-Madiq: Palevski do të ekstradohet menjëherë pas kompletimit të dokumenteve administrative

azerbejxhan

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit

Aksidenti-600x360

19-vjeçari përplas me makinë një këmbësor në Çair, të lënduar edhe dy të mitur në makinë

xhaferi-1-750x430

Xhaferi: Korridori 8 do të ndërtohet deri në vitin 2027

INFO

NA NDIQ