FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

Picture of INA
INA

27/05/2024

Luiz Ejlli ishte banori që u shpall fitues i sezonit të dytë të “Big Brother VIP Albania”, edicion që do mbahet mend gjatë për numrin e lartë të shikuesmërisë që pati.

Mirëpo pavarësisht se shihej nga shqiptarët në mbarë botën, ndjekësit kanë kaput një detaj të çuditshëm nga momenti kur Luizi fiku dritat e shtëpisë, dhe momentit të njëjtë nga Egla Ceno, e cila u shpall fituese e sezonit të tretë.

Postimi në Instagram i Luizit teksa fik dritat e shtëpisë së BBV 2, i publikuar nga faqja zyrtare e “Big Brother VIP”, numëron 33 mijë pëlqime dhe rreth 650 mijë shikime.

Ndërsa postimi i Eglës ku shihet duke fikur dritat e shtëpisë së “Big Brother VIP 3”, numëron 10 mijë pëlqime dhe mbi 850 mijë shikime.

Mos ndoshta kemi të bëjmë me një përdorim të aplikacioneve të ndaluara që ndihmojnë në shtimin e shikimeve fallco, apo vërtetë sezoni i tretë është më i suksesshëm se dy sezonet e kaluar?

TË FUNDIT
4 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
4 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
7 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
1 ditë
Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan
2 ditë
Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

ME TE LEXUARA

7 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
4 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
4 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

Screenshot_2024-06-10-20-46-34-823_com.facebook.katana-edit

Video/ Luizi sjell këngë të re me Melindën, publikon pak nga muzika

linda blero

“Më ka ngacmuar”/ Ish-bashkëshortja i del në mbrojtje Bleros, pas akuzave nga Linda

sara HOXHA LEDRI

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

INFO

NA NDIQ