Foto/ Përrallore! Kiara Tito publikon pamje nga bab

INA
INA

26/03/2024

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë bërë dje një baby shower për vajzën e tyre, që shumë shpejt do të vijë në jetë.

Ata kanë orgranizuar një festë, ku mes te ftuarve, kanë qenë edhe dy këngëtarët Bruno dhe Klajdi Haruni.

Kiara ka postuar disa foto në Instagramin e saj, ku shihen pamje të ndryshme nga festa.

Shiko fotot: https://www.instagram.com/stories/kiaratito/3332426341465090017?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MXVqYnlxdm50czcyeA==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ