FOTO/Publikohet super skandali, kryetari i Listës Serbe Goran Rakiq, në aksion intim në jaht!

Picture of ina-online
ina-online

31/08/2023

Kryetari i Listës Serbe Goran Rakiq në aksion intim në jaht!

Ne faqen e Drazhen Stojkoviq shihen dy foto ku kryetari i Listës Serbe shihet në marrëdhënie intime me një femër.

Sipas të gjitha gjasave ky “aksion” është filmuar në ndonjë jaht diku në bregdet.

Ai ka shkruar: “Ndërsa njerëzit në Kosovë kanë frikë nga arrestimet dhe aksionet e reja të Përfaqësuesve serbë të Prishtinës, udhëheqësit e tyre janë shpërqëndruar, njëri në pazar me pasuri të patundshme dhe tjetri në  jaht duke bërë stërvitje për fizikun e tij .

Dhe ju njerëz, në zgjedhjet e ardhshme, votojini perseri.”

Image
TË FUNDIT
7 minuta
“Shtëpi, e ëmbla shtëpi” Vajza të reja lënë diasporën për Kosovën
5 orë
Këshilli Evropian vendos për heqjen e vizave për shtetasit e Kosovës që kanë pasaporta të Serbisë
10 orë
Sulmi në Liqenin e Ujmanit, policia identifikon një të dyshuar
10 orë
Flet nëna e Faton Hajrizit: Flinte në krevat betoni i lidhur me zinxhir (VIDEO)
19 orë
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur

ME TE LEXUARA

7 minuta
“Shtëpi, e ëmbla shtëpi” Vajza të reja lënë diasporën për Kosovën
1 ditë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit
19 orë
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur
10 orë
Flet nëna e Faton Hajrizit: Flinte në krevat betoni i lidhur me zinxhir (VIDEO)
10 orë
Sulmi në Liqenin e Ujmanit, policia identifikon një të dyshuar
5 orë
Këshilli Evropian vendos për heqjen e vizave për shtetasit e Kosovës që kanë pasaporta të Serbisë

LEXO MË SHUMË

IMG_0006

“Shtëpi, e ëmbla shtëpi” Vajza të reja lënë diasporën për Kosovën

Keshilli-Evropian-flamuri-rus-

Këshilli Evropian vendos për heqjen e vizave për shtetasit e Kosovës që kanë pasaporta të Serbisë

liqeni i ujmanit

Sulmi në Liqenin e Ujmanit, policia identifikon një të dyshuar

faton

Flet nëna e Faton Hajrizit: Flinte në krevat betoni i lidhur me zinxhir (VIDEO)

liridona shala faton hajrizi e dashura

Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur

ujmani

Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

arianit koci

Koci: Jam i gatshëm të shkoj në Serbi, nëse më autorizon familja e Faton Hajrizit dhe shteti

albulena haxhiu

Haxhiu s’i beson Serbisë se është vrarë Faton Hajrizi, e dënon vrasjen e policit në Lloznicë

faton hajrizi

Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua

INFO

NA NDIQ