Foto që theu çdo rekord sot! (FOTO)

Picture of INA
INA

06/08/2023

Luizi ka thyer rekord me postimin e fundit. Këngëtari ka publikuar një foto të shumëpritur, ku shfaqet me Kiarën dhe të ëmën. Së bashku duket se kanë qenë të ftuar në një dasmë, nga ku Luizi ka publikuar këtë foto që brenda pak minutash ka thyer rekord.

Foto ka mbledhur mbi 50 mijë pëlqime dhe më pas është publikuar edhe nga Kiara në Insta Story, e cila e ka shoqëruar postimin me një zemër.

Me këtë foto, Luizi ka treguar edhe njëherë se marrëdhënia e Kiarës me mamanë e tij është shumë e mirë. Nuse e vjehrrë shfaqen të buzëqeshura e të ulura pranë njëra-tjetrës.

TË FUNDIT
16 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
16 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
20 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
1 ditë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
1 ditë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

20 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
16 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
16 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ