FOTO/ Seksbomba britanike hallakat plazhin – të pasmeve të saj nuk u reziston as shoqja

Seksbomba britanike hallakat plazhin – të pasmeve të saj nuk u reziston as shoqja

Bukuroshja seksi Demi Rose Mawby dhuroi një “shfaqje” të paparë në Kepin e Gjelbër, ku e shoqëruar nga një mikeshë realizoi një sërë fotosh bombastike.

Ylli i Instagram dhe DJ ekspozoi të pasmet e saj me bikini të zeza, ndërsa shëtiste përgjatë bregut. Mikesha e saj u pa duke parë baltën dhe duke e fërkuar atë në pjesën e pasme të Demi Rose.

Demi kishte veshur një bikini të thurur me grep për ditën e saj në det, dhe dy copëzat e zymta mezi i mbulonin asetet e saj gjatë shëtitjes.

Bukuroshja, e cila mburret me belin e hollë dhe të pasmet në top formë, i tha The Sun Online se sekreti për forma të lakmueshme është “gjenetik, por dhe përkushtim në palestër dhe një dietë e mirë e balancuar në kalori”, shkruan Shqip.

“Nëse jam në Birmingham përpiqem të shkoj në palestër tre deri katër herë në javë. Mëngjesi im është zakonisht vezë, drekë dhe një sallatë e lehtë me pulë ose kërpudha. Për darkë më pëlqejnë proteina, si peshku me perime apo sushi. Pastaj më shumë arra. “Dashuria” ime është arra e çokollatës apo arra e kripur”, tha ajo. /Syri.net/