FOTO/Transferim i bujshëm në Kosovë, Ballkani afron sulmuesin e Shqipërisë

Picture of ina-online
ina-online

06/09/2023

Ballkani zyrtarizon një transferim të rëndësishëm në hyrje pas largimit të sulmuesit Meriton Korenica. Klubi kampion i Kosovës që edhe këtë vit do të marrë pjesë në fazën e grupeve, afron ish-sulmuesin e Shqipërisë U-21, Bernard Karrica, i cili ka luajtur në klube të njohura në Kroaci gjatë karrierës së tij, teksa tani ka vendosur që t’i bashkohet Ballkanit.

“E prezantojmë edhe një armë të fortë në pjesën ofensive. Me kënaqësi njoftojmë të gjithë dashamirët tanë se skuadrës kampione i bashkohet edhe Bernard Karrica. 22-vjeçari që ishte pjesë edhe e shpresave të Kombëtares së Shqipërisë (U-21), ka luajtur për disa skuadra të Kroacisë, përfshirë Rijekan dhe Dinamo Zagrebin. Klubi i dëshiron Karricës suksese në arritjen e objektivave tona të përbashkëta”, shkruhet në postimin në rrjetet sociale të klubit të Ballkanit.

Transferim i bujshëm në Kosovë, Ballkani afron sulmuesin e

TË FUNDIT
2 orë
Yamal del hapur tani, prezanton të dashurën pas fitimit të trofeut!
12 orë
FBI: Atentati ndaj Trumpit, po trajtohet si sulm i mundshëm terrorist
12 orë
Jamal është lojtari i ri më i mirë, Rodri “ylli” i kompeticionit
12 orë
Van der Vaart godet dy yjet e Anglisë, njërin e quan lojtar ‘të padobishëm’
12 orë
Alcaraz i jep goditje të fuqishme Novak Djokovic, fiton turneun Wimbledon!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
1 ditë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
21 orë
Spanja kampione e Evropës
12 orë
Argjentina fiton Kupën e Amerikës
12 orë
Europian i suksesshëm në Gjermani, por nuk ka “përrallë vere” si në 2006-ën
12 orë
Alcaraz i jep goditje të fuqishme Novak Djokovic, fiton turneun Wimbledon!
12 orë
Van der Vaart godet dy yjet e Anglisë, njërin e quan lojtar ‘të padobishëm’
12 orë
Jamal është lojtari i ri më i mirë, Rodri “ylli” i kompeticionit

LEXO MË SHUMË

yamal

Yamal del hapur tani, prezanton të dashurën pas fitimit të trofeut!

trump sulm

FBI: Atentati ndaj Trumpit, po trajtohet si sulm i mundshëm terrorist

yamal

Jamal është lojtari i ri më i mirë, Rodri “ylli” i kompeticionit

spanja-vs-anglia

Van der Vaart godet dy yjet e Anglisë, njërin e quan lojtar ‘të padobishëm’

IMG_4372

Alcaraz i jep goditje të fuqishme Novak Djokovic, fiton turneun Wimbledon!

euro-2024

Europian i suksesshëm në Gjermani, por nuk ka “përrallë vere” si në 2006-ën

argjentina

Argjentina fiton Kupën e Amerikës

spanja

Spanja kampione e Evropës

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

INFO

NA NDIQ