FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

Picture of ina-online
ina-online

13/04/2024

Modelja e njohur Arbenita Ismajli, nuk ndalet së befasuari adhuruesit e saj me paraqitje fantastike.

Këtë herë, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me disa fotografi të reja të shpërndara në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet në një fustan të kuq, plot elegancë dhe stil. E njohur për bukurinë natyrale, Arbenita shkëlqen po aq shumë edhe në ditët kur zgjedh të mbajë një pamje me pak grim. Këto fotografi të fundit janë një dëshmi e qartë se Arbenita vazhdon të jetë një prej ikonave të bukurisë dhe modës në rajon.

TË FUNDIT
12 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
14 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
14 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
14 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
15 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

12 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
2 ditë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
2 ditë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
1 ditë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
1 ditë
“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale
1 ditë
Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ