“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

Picture of ina-online
ina-online

13/04/2024

Françeska Murati ka kritikuar ashpër Romeo Veshaj pasditen e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip, për rolin e tij si lider i shtëpisë.

Ajo i është drejtuar duke i thënë se nuk di të menaxhojë buxhetin dhe asgjë, pasi nuk ka ushqim në frigorifer dhe shtëpia është e pa pastruar.

Romeo nga ana tjetër e ka injoruar, por për këtë gjest, Fraçeska tha se tregon sa kalama dhe frikacak është.

Pjesë nga debati:

Françeska: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

Romeo: Shpresoj mos të dalësh sot

Françeska: Me këtë sjellje që bën ti, është e turpshme. Harxhon 100 mijë lekë për të blerë cigare dhe rrin gjithë ditën e ditës aty ndërsa shtëpia është zhul. Nuk kemi ushqime në frigorifer, jemi pa djathë

Romeo: Për ca e do djathin, ti do ikësh donte

Françeska: Unë do iki sonte? Mbase dhe iki. Fatkeqësisht unë nuk kam kush bën fushata të mëdha për mua, ndryshe nga ti, unë vlerësohem për sjelljen time në këtë shtëpi. Mbase ti nuk i vlerëson këto gjera. Nëse je lider duhet të më dëgjosh mua. Duhet të të vijë zor nga vetja që më injoron në këtë mënyrë. Por kjo tregon sesa kalama je ti dhe sa frikacak je ti. Njerëzit e tu që të sjellin dorna të bëjnë lider. Nuk ka njeri që të vlerëson, se rri aty gjithë ditën si gomar. Nuk je për shembull, je për turp

TË FUNDIT
9 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

19 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
9 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
9 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
9 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ