Fraksioni i BDI-së takim me banorët e Shipkovicës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/05/2023

Sonte, funksionarë të lartë dhe njëherit edhe udhëheqës të fraksionit brenda BDI-së ishin në Malësinë e Tetovës, në fshatin Shipkovicë.

Qëllimi i takimit ishte për të bashkëbiseduar rreth temave aktuale politike brenda BDI por edhe rreth çështjeve të rëndësishme në vend, ku nga qytetarët prezent morrën mbështetje të fuqishme për temat e ngritura dhe mbështetje për rrugëtimin dhe kauzën e sinqertë.

Banorët e Shipkovicës u informuan detajisht për veprimet por dhe arsyet e funksionimit si Fraksion brenda BDI-së.

Takimet me qytetarë do të vazhdojnë edhe në vendbanime tjera, paralajmërojnë nga Fraksioni.

https://www.facebook.com/100044857800537/posts/pfbid021F1kmX2kTGhW655JS5vBVbKcWSUSonu97yDwY4ECYpbD8guQFUYfGmRMRHPkSuCPl/?mibextid=cr9u03

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fejzi hajdari

Hajdari: Kandidatët shqiptarë garë për nënshkrime, kandidatët maqedonas për president

burgu manastirit

Shpërthen zjarr në burgun e Manastirit, lëndohet një i burgosur

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

Arben Taravari Bujar Osmani

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Njëri 6 muaj burgim, tjetri 6 mijë euro gjobë – dënohen dy serbët për sulm ndaj KFOR-it në veri

bislimi-petkovic-lajcak

Nis takimi trepalësh në Bruksel për çështjen e dinarit serb

arbana xharra enes goga

Gazetarja Arbana Xharra fiton betejën ligjore kundër Kryeimamit Enes Goga, ky është vendimi

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

INFO

NA NDIQ