Franceska Jace ka një pyetje për fansat (FOTO)

Franceska Jace është modelja e njohur shqiptare e cila u bë e njohur për pamjen e saj të bukur dhe në formë.Së fundi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim në duar me letra bixhozi..

Në këto imazhe ajo i fton të interesuarit për lojë, duke thënë se kush është për mural.Ndryshe, ajo është njëra nga pjesëmarrëset e shout “Big Brother”. /Zhurnal/