Deputetët e “Frontit Evropian” braktisën Kuvendin pas verifikimit të mandateve

Picture of ina-online
ina-online

28/05/2024

Deputetët e koalicionit Fronti Evropian braktisën sallën e Kuvendit, pas verifikimit të mandateve.

Teksa vijoi me pikën e rendit për zgjedhjen e anëtarëve të komisionit për zgjedhje dhe emërime, deputetët e koalicionit të Frontit Evropian kanë braktisur sallën pa dhënë shpjegime.(INA)

TË FUNDIT
12 minuta
Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë
17 minuta
Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi
35 minuta
Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa
2 orë
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit
2 orë
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu

ME TE LEXUARA

4 orë
Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut
22 orë
Mbi një mijë pelegrinë myslimanë vdesin nga temperaturat e larta në Arabinë Saudite
14 orë
Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë
3 orë
Varhelyi uron Mickoskin: Pres të bashkëpunojmë për të avancuar rrugën europiane të vendit
22 orë
Gjenerali shqiptaro-amerikan paralajmëron fuqishëm Vuçiqin: Ja çka do të ndodhë, nëse përdorni forcën kundër Kosovës (FOTO)
13 orë
Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi
3 orë
Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit
22 orë
UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë

LEXO MË SHUMË

taravari ilir

Taravari mori detyrën e re, nga sot drejton ministrinë e Shëndetësisë

mickoski ilir meta

Meta uron Mickoskin: Suksese! Besimplotë se do të jeni shembull frymëzimi

mimoza

Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa

xhaferi mickovski]

Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit

isuf kadriu

Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu

timco mucunski

Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së

bresher

QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup

talat xhaferi

Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

arben taravari

Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit

INFO

NA NDIQ