Futbollistët e Dortmund pushojnë në “Green Coast”/ E zbulon biznesmeni shqiptar

Picture of ina-online
ina-online

08/06/2024

Kapiteni i Borussia Dortmund Emre Can dhe sulmuesi Karim Adeyemi kanë zgjedhur Shqipërinë për pushime.

Futbollistët e Dortmund po pushojnë në këto ditë të nxehta në Jug të Shqipërisë, në “Green Coast”.

Këtë e ka zbuluar binznesmeni Samir Mane i cili ka publikuar në rrjetet sociale foto dhe me dy futbollistët e njohur.

Biznesmeni thotë se nga koha e kaluar me futbollistët kuptoi që janë kampionë të vërtetë.

TË FUNDIT
2 orë
Pësoi hemorragji celebrale në tru, ndërron jetë poeti i njohur shqiptar Agim Doçi
20 orë
UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë
24 orë
Si u shpik shqiponja me duar që “çmendi” shqiptarët e trazoi Ballkanin
2 ditë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
3 ditë
Divorci/ Kryemadhi te Zëri i Amerikës: Do flas kur të mësoj arsyet e kërkesës

ME TE LEXUARA

24 orë
Si u shpik shqiponja me duar që “çmendi” shqiptarët e trazoi Ballkanin
20 orë
UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë
2 orë
Pësoi hemorragji celebrale në tru, ndërron jetë poeti i njohur shqiptar Agim Doçi

LEXO MË SHUMË

Agim Doci

Pësoi hemorragji celebrale në tru, ndërron jetë poeti i njohur shqiptar Agim Doçi

Tifozet kuq e zi kombetarja

UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë

dua-lipa

Si u shpik shqiponja me duar që “çmendi” shqiptarët e trazoi Ballkanin

ilir meta monika kryemadhi

Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit

ilir meta monika kryemadhi

Divorci/ Kryemadhi te Zëri i Amerikës: Do flas kur të mësoj arsyet e kërkesës

vlora2

Media britanike “Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

edi rama

FOTO/Gazetari rumun: Rama u rekrutua nga shërbimet tona sekrete, kjo shpjegon lidhjen e tij me Koldean

ilir meta monika kryemadhi

Ilir Meta ndahet nga gruaja

lypsar

Rritja pa mirëqenie, Shqipëria e fundit në Europë për të ardhurat dhe konsumin për frymë edhe për 2023

INFO

NA NDIQ