Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

Picture of INA
INA

24/06/2024

Gabriela Arapi, e cila është çdo mbrëmje pjesë e “Top Arenës” në Top Channel, ka treguar se një futbollist i Kombëtares që luan me Spanjës sot, e ka ngacmuar vazhdimisht në “Instagram”, por nuk preferon t’i thotë emrin, sepse ai është në një marrëdhënie tjetër dhe nuk do që t’i prishë punë askujt.

Përsa i përket jetës së saj private, Gabriela pranon se është në një romancë dhe ndihet e lumtur.

Alesia Bami: Thuhet se një nga futbollistët e Kombëtares që luan me Spanjën, të ngacmon vazhdimisht në Instagram?

Gabriela Arapi: “Po është e vërtetë, por nuk them emra. Nuk them emra sepse shumica e tyre janë të fejuar, të martuar, të lidhur dhe ky hyn në atë grup”.

Alesia Bami: Dhe i bie që t’i prishësh punë, por jo se nuk je nga ato goca ti Gabriela. A vuan ti nga dashuria është pyejtja tjetër?

Gabriela Arapi: “Jo, unë jam e lumtur, jam në një romancë”.

TË FUNDIT
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
4 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
4 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
5 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
1 ditë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
1 ditë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
5 orë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
5 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë
4 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

LEXO MË SHUMË

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

INFO

NA NDIQ