Galaxy Note 9 – ja sa do të kushtojë (Video)

0

Galaxy Note 9 është duke u prezentuar tani dhe sigurisht është smartfoni më i mirë në treg deri më tani.
Sigurisht – edhe i kushtueshëm, transmeton Lajmi.net

Galaxy Note 9 pritet që të ketë një çmim fillestar prej 1250 dollarë.

Prezantimi i smartfonit më të ri nga Samsung është duke vazhduar ende.