Gani Gërmia largohet i nervozuar nga BBVK: “Video montazh, po largohem”

ina-online
ina-online

08/01/2024

Të gjithë banorët pothuajse kanë debatuar me Ganinë, të cilët edhe janë duke u ankuar për ofendimet dhe kontradiktat e tij.

Në klipin dedikuar Ganisë u shfaqën pamje të tij duke e konsumuar alkoolin edhe fshehurazi, pasi që i njëjti është akuzuar se po pi alkool në masë të madhe.

U shfaqën momente të debateve të ndryshme me banorët e shtëpisë.

Por, me përfundimin e klipit, Gania mori vendimin që ta lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, duke thënë se dëshiron t’i ndërprejë rrugët.

“Nuk kam asnjë koment për këtë videomontazh, ishte kënaqësi me këtë reality show, këtu i ndërprejmë rrugët, u bë boll, mu ka lodh shpirti, une kom me dal me nje vendim zyrtar, por ketu i ndajmë rrugët faleminderit”, tha Gania.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ