Gani Gërmia parashikon fituesin e Big Brother VIP Albania 3 (FOTO)

INA
INA

14/03/2024

Ish-banori i “BBVK” Gani Gërmia ka dhënë një koment sa i përket edicionit të tretë të “BBVA”.

Me anë të një fotografie ai tregoi bindshëm edhe fituesin e këtij edicioni.

Në “Instastory” publikoi një foto të Meriton Mjekiqit duke e quajtur fitues.

“Nuk po mendoj, por me bindje te plotë them se @meritonmjekiqi osht fitues i ketij edicioni”, shkroi ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Screenshot_2024-04-14-21-51-21-639_com.facebook.katana-edit

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

Sara gjordeni bbvip

Sara thumbon opinionistët dhe i del në mbrojtje këtij banori

INFO

NA NDIQ