Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

INA
INA

06/12/2023

Dyshja e Big Brother VIP Kosova 2, Ylli Dervishi dhe Santiana Maloku kanë tentuar të sqarohen sërish.

Ata u larguan nga pjesa tjetër e banorëve dhe diskutuan dhe situatave të ndodhura së fundmi dhe marrëdhënies së tyre.

Por, teksa po diskutonin mes tyre ka ndërhyrë edhe Gani Gërmia duke iu kundërvënë Bucit.

“Ti je kokrra e dobsirës, je nivel u ulët, unë nuk kam një gjuhë ofenduese si tënden, bëjë kujdes në qasjen që e ki se tani unë preku atje ku të dhemb, ja ke nisur me të keq, përballu me të keq”, ka thënë Gani Gërmia.

Ndërkohë, sa i përket raportit mes Santianës dhe Bucit, ky i fundit mbrëmë (e hënë) gjatë spektaklit i kërkoi falje banores nga Gjakova për mënyrës e si është sjellur ndaj saj.

Por, Santiana tha se nuk e pranon kërkim-faljen e tij dhe se tani e tutje do të jenë rival me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ