Ganiu: Çairi i Shkupit Dardan nesër ka festë, inaugurojmë rrugën “28 Nëntori”

Picture of INA
INA

26/11/2023

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu nesër do të inaugurojë rrugën me emrin “28 Nëntori” me rastin e Ditës së Flamurit kombëtarë.

Postimi i plotë:

Çairi i Shkupit Dardan nesër ka festë. Me rastin e Ditës së Flamurit kombëtarë do të inaugurojmë rrugën me emrin “28 Nëntori” në Komunën e Çairit. Andaj Ju ftojmë të bëheni pjesë e kësaj feste.
Data:27.11.2023
Ora:11:00
Vendi: Komuna e Çairit-Rruga 28 Nëntori(Ish-Vukovarska)
Ju mirëpresim!

TË FUNDIT
48 minuta
VMRO: Për 13 ditë nuk punojnë sallat e operimit në kirurgji
2 orë
ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend
2 orë
Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup
2 orë
Sot fillon seanca për zgjedhjen kryetarit të ri të Gjykatës Kushtetuese në RMV
3 orë
Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e lexoi fillimisht në gjuhën shqipe

ME TE LEXUARA

23 orë
Kasami: Po finalizohet marrëveshja për ministrat dhe zv/ministrat
19 orë
Nga sot vijon të rrjedhë afati dhjetëditor për formimin e Qeverisë
1 ditë
Kjo është përbërja e mundshme e Qeverisë së re, TV 24 nxjerrë emra
4 orë
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
23 orë
Ahmeti porosi Mickoskit: Nuk na dridhet qerpiku sepse jemi në të drejtë

LEXO MË SHUMË

Klinika-Shkup

VMRO: Për 13 ditë nuk punojnë sallat e operimit në kirurgji

hiv sida

ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend

zjarrfikes

Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup

Prokuroria

Sot fillon seanca për zgjedhjen kryetarit të ri të Gjykatës Kushtetuese në RMV

Bisera Kostadinovska Stojçevska

Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e lexoi fillimisht në gjuhën shqipe

visar-ademiu-600x360

Visar Ademi: Mickoskin nuk e shoh si kozmopolit, shqiptarët nuk i përfshiu te financat, mbrojtja dhe punët e jashtme

dejvid daviv gir geer

Gir: Jemi të gatshëm të punojmë me qeverinë e re dhe me të gjithë ata që mbështesin reformat

gjykata administrative

Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

INFO

NA NDIQ