Ganiu dhe Mexhiti në Çarshinë e Vjetër të Shkupit,takuan rininë dhe Esnafin (FOTO)

INA
INA

26 Maj, 2023

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu dhe deputeti Izet Mexhiti vizituan sot çarshinë e Vjetër të Shkupit me ç’rast së bashku me rininë dhe Esnafin pinë kafe dhe këmbyen ide dhe vizionet e përbashkëta që Çarshia të bëhet edhe e më të bukur.

Konstatimin e kishin të njëjtë se Çarshia e Vjetër po duket më e bukur se kurrë dhe tejet e gjallëruar e me plotë vizitorë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mickovski

Mickoski ofron tri data për mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme

arsim sinani

Sinani për 100 ditëshin e ASH-së në Qeveri

feta sela

Alimi: Më ofruan liri me kushtin, ta tradhëtoj Selën

fejzi hajdari

Hajdari: Çka e pret Maqedoninë e Veriut?

grubi mejer

Grubi: Ne jemi gati për çdo vendim

feta alimi

Feta Alimi: Dyert e Kuvendit nuk u hapën me çelësa

osce grante shkolla

MASH dhe OSBE-ja ndanë grante për shkollat

Jeton-Shaqiri

Shaqiri: Disponojmë me 720 asistentë arsimorë, nëse ka nevojë, numri do të rritet

polici

Arrestohet një person nga Zhelina

INFO

NA NDIQ