Ganiu pyet Bucin – “A nuk të ka ftuar teta Santianë në xhakuzi a?”

INA
INA

27/12/2023

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Ganiu dhe Buci, kanë pasur një debat të gjatë e të ashpër.

Fjalë nga më të ndryshmet hodhën dyshja kundrejt njëri-tjetrit, dhe jo vetëm.Nuk munguan as komentet sarkastike, sidomos ato të Ganiut.

“A nuk të ka ftuar në xhakuzi, teta Santianë a?”, i ka thënë me ironi, Ganiu – Bucit.

Zbulojeni përgjigjen e Bucit, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ