Gashi: E kuptueshme sjellja Ramës sepse Albini ja shkatërroi karrierën në Kosovë, Maqedoni, Luginë…

Picture of INA
INA

17/05/2024

Analisti kosovar Shkëlzen Gashi ka komentuar sjelljen e kryeministrit Edi Rama në Kotorr të Malit të Zi.

Në këtë ngjarje Rama kishte përqafuar Vuçiqin, ndërsa për kryeministrin Kurti s’ishte lëvizur fare.

“E kuptueshme sjellja e €dverit sepse Albini ja ka shkaterru karrieren ne Kosovë, ne Maqedoni, ne Preshevë dhe ne Ulqin :D”, ka shkruar Gashi. (INA)

TË FUNDIT
7 orë
Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri
10 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
10 orë
Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë
1 ditë
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera
1 ditë
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

ME TE LEXUARA

10 orë
Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë
10 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
7 orë
Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri
2 ditë
Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën
1 ditë
“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë

LEXO MË SHUMË

william walker uoker kurti

Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri

besnik bislimi

Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane

Hovenier

Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

Presidentja-Vjosa-Osmani-dhe-homogu-i-saj-nga-Shqiperia-Bajram-Begaj

“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”

ushtari kfor

“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë

GP0a63QXMAA1Wbq-e1718139986554-780x439-1

Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën

Screenshot_2024-06-11-22-13-37-114_com.facebook.katana-edit

Piloti i parë shqiptar i forcave ajrore amerikane: Me krenari e mbajë uniformën

INFO

NA NDIQ