Gashi i gatshëm të takohet me Kasamin: I mundur bashkimi i Lëvizjes Besa (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/02/2023

Kryetari i “Alternativës”, Afrim Gashi, nuk e ka përjashtuar mundësinë për ta takuar kreun e Lëvizjes Besa, Bilall Kasami.

Në Programin 200 në Alsat, Gashi tha se një gjë e tillë është e mundur ndërsa e la të hapur edhe mundësinë e bashkimit të “Alternativës” me Lëvizjen Besa.

“Personalisht unë nuk ndjehem mirë për atë që ka ndodhur megjithatë në detyrën që kam,në petkun që ma kanë veshur,besimin që ma kanë dhënë bashkëpartiakët e mi,unë jam i detyruar të komunikoj kur ata do vendosin se është mirë për interesin e partisë”, tha Gashi.

https://m.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/972861337036870/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

improvizim bujar

Pasi mori rolin e kryetarit të Kuvendit, Ziadin Sela në seancën e improvizuar shpalli Bujar Osmanin president të shtetit

improvizim

Në seancë të improvizuar, Ali Ahmeti shpall Ziadin Selën kryetar të Kuvendit të RMV-së

Protesta_Mjeket

Specialistët privatë vazhdojnë me grevën, thonë se kanë presione nga klinikat dhe kolegët më të vjetër

qytetare-1280x899

Shumica e të rinjve përdorin rrjetet sociale, sipas tyre partitë janë burimi më i madh i informacioneve të pasakta

Kurti

Kurti: Lirohen 4 nga 5 policët e Kosovës të ndaluar në Serbi

ziadin sela

Sela: Pse janë të shqetësuar nga Fronti Evropian

afrim gashi

Gashi: Ata që sot e sulmojnë Albin Kurtin, janë të njëjtit që po i vajton edhe Aleksandar Vuçiqi

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

dimri-bore temperatur

Në viset malore reshjet e shiut do të kalojnë në reshje të borës, njihuni me parashikimin e motit për Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ