Gashi ka një mesazh për femrën që takoi në Kosovë

0

Reperi shqiptar që vepron në Amerikë, Gashi ka qëndruar në Kosovë gjatë vikendit ku edhe performoj për herë të dytë në festivalin ‘Sunny Hill’.

Menjëherë pas festivalit, Gashi iu është rikthyer angazhimeve të tij në Amerikë nga ku edhe ka publikuar statuse, imazhe dhe video, shkruan Indeksonline.

Por, i njohur për të tërhequr vëmendje edhe përmes statuseve që bënë në rrjetet sociale ai këtë e bëri edhe së fundi ku përmes ‘Twitter’ tregoj se gjatë qëndrimit në Kosovë ka takuar një femër.

“Të takova në Kosovë të lash në Kosovë…lexoje mesazhin tënd ti vajzë e pamatur”, ka shkruar Gashi.

Ndryshe, Gashi gjatë qëndrimit në vendlindje lansoj projektin e ri ‘Never Forget’./Indeksonline/

Reperi shqiptar që vepron në Amerikë, Gashi ka qëndruar në Kosovë gjatë vikendit ku edhe performoj për herë të dytë në festivalin ‘Sunny Hill’.

Menjëherë pas festivalit, Gashi iu është rikthyer angazhimeve të tij në Amerikë nga ku edhe ka publikuar statuse, imazhe dhe video, shkruan Indeksonline.