Gashi me porosi nga Piroku: Fitorja po duket në horizont (FOTO)

INA
INA

09/03/2024

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi i shoqëruar nga bashkëpartiakë të tij qëndroi në fshatin Pirok të Tetovës, ku u pritën nga strukturat e Alternativës të Komunës së Bogovinës dhe qytetarë të tjerë.

“Përmes një bashkëbisedimi miqësor, drejtuesit e Alternativës folën për aktualitetin politik dhe shpjeguan se koalicioni VLEN po hy në zgjedhje si favorit që përfundimisht ta sjellë ndryshimin e shumëpritur në kampin politik shqiptar. Kështu, edhe sonte, u dëshmua se orteku i koalicionit ka marrë të mbarën dhe fitorja po duket në horizont”, thuhet në njoftimin e kësaj partie.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ