Gashi: Në zgjedhjet e ardhshme do të jemi më të fuqishëm

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14 Mars, 2023

Takim me qytetarët mbrëmë ka zhvilluar edhe Alternativa. Para qytetarëve të Kumanovës kryetari i kësaj partie Afrim Gashi tha se zgjedhjet e reja po vijnë dhe se është i bindur se në zgjedhjet e ardhshme Alternativa do të jetë shumë e fuqishme. Shtoi se Alternativa do të jetë e hapur për bashkëpunim. “Ka plot kundërshtarë që i kemi, që shajnë, ofendojnë, tradhtojnë, përçajnë, shpifin, trillojnë, spiunojnë, mundohen të na ndajnë, atyre u them veç një gjë: Veç vazhdoni”, ka përfunduar Gashi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

samir

Krutaj: Kam një endërr dhe një shpresë për klubin e zemrës “KF Bashkimi”

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

INFO

NA NDIQ