Gashi priti Shakirin, kryetar i shoqatës “Sos Vita”

Picture of INA
INA

04/07/2024

Kryetari i Kuvendit të RMV-së, Afrim Gashi, ka pritur sot në Kuvend, Ertan Shakirin, kryetar i Shoqatës së personave me nevoja të veçanta “Sos Vita”, në Shkup.

“Sot e prita në zyrën time simbolin e luftëtarit për të drejtat e personave me nevoja të veçanta, mikun tim Ertan Shakiri, i cili është kryetar i Shoqatës “Sos Vita””.
Biseduam për mundësitë e avancimit të të drejtave të personave me nevoja të veçanta në shoqërinë tonë dhe në institucionet e vendit tonë”, ka shkruar Gashi.

TË FUNDIT
10 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
15 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
15 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
16 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

19 orë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
16 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
19 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
19 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
15 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ