Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani

Picture of ina-online
ina-online

13/06/2024

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Afrim Gashi sot është takuar me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani. Këtë e bëri të ditur presidentja e Kosovës Vjosa Osmani në rrjetin social facebook.

Takimi është zhvilluar në hapësirat e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut.

TË FUNDIT
16 minuta
Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së
1 orë
Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut
1 orë
Bastisje në Strumicë, ndalohet një person
2 orë
LSDM: Të shtëna të reja në Çair, me VMRO-në rrugët janë bërë të pasigurta për qytetarët
2 orë
Shkupi shpreson te Gjykata e Strasburgut

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mbi 5600 veta kanë hequr dorë nga shtetësia e Maqedonisë gjatë pesë viteve të fundit
14 orë
Të shtëna me armë zjarri në Çair, jozyrtarisht ka edhe të plagosur
2 orë
LSDM: Të shtëna të reja në Çair, me VMRO-në rrugët janë bërë të pasigurta për qytetarët
23 orë
Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione
14 orë
Policia e Maqedonisë arreston në Bllacë ish-ushtarin e UÇK-së, me fletëarrest nga Serbia, vepron MPJ e Kosovës
1 ditë
Çfarë bëri atentatori i Donald Trump 48 orë përpara se të qëllonte ish-Presidentin amerikan
1 orë
Bastisje në Strumicë, ndalohet një person
22 orë
Mbyllet pika kufitare “Bogorodica”, zjarr në anën greke

LEXO MË SHUMË

sadulla duraki duraku

Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së

Kurti

Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut

policia

Bastisje në Strumicë, ndalohet një person

LSDM

LSDM: Të shtëna të reja në Çair, me VMRO-në rrugët janë bërë të pasigurta për qytetarët

maqedoni-bullgari-780x439-1

Shkupi shpreson te Gjykata e Strasburgut

Fatmir-Bytyqi

A do të vazhdojë Fatmir Bytyqi të jetë pjesë e LSDM-së?

mexhiti mickoski

Mexhiti dhe Mickoski në Samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC Summit) në Londër

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

vlora hyseni

SHISH: Luftuam spiunazhin serb dhe rus në Shqipëri

INFO

NA NDIQ