Gasperini do drejtojë Atalantën edhe sezonin e ardhshëm

INA
INA

6 Qershor, 2023

Gian Piero Gasperini do të vazhdojë të jetë pjesë e Atalantës edhe sezonin e ardhshëm.

Klubi italian ka bërë me dije se tekniku do të vijojë punën e nisur shtatë vite më parë.

Në një njoftim për mediet Atalanta bën me dije se palët kanë gjetur gjuhën për të vazhduar bashkëpunimin.

“Atalanta ka kënaqësinë të njoftojë vazhdimësinë e bashkëpunimit me trajnerin Gian Piero Gasperini.

Pas mbledhjes të mbajtur pasditen e kësaj të marte, 6 qershor, palët kanë gjetur një mirëkuptim të plotë dhe të kënaqshëm për të vazhduar së bashku një rrugë të nisur shtatë vjet më parë dhe të fisnikëruar nga rezultate të mëdha.”-bën me dije klubi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

mourinho

Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

INFO

NA NDIQ