Gati 50 vjeçare, por shikoni linjat e Ledina Çelos (FOTO)

ina-online
ina-online

30/12/2023

Ledina Çelo brenda pak javëve do të mbushë 47 vite jetë.

Por vitet për Ledinën janë vetëm numra sepse ajo nuk po di të plaket.

Këngëtarja shqiptare vazhdon të jetë në topformë me linjat e saj.

Gruaja e boksierit istogas, Naim Kabashi ka publikuar foto provokuese nga pushimet e vonshme të saj./Indeksonline/

aj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ