Gaz Ujkashi flet për lojën e Luizit në BBV: Po mos na fol për vjet, ai ishte… (video)

INA
INA

22/01/2024

Loja e fituesit të vitit të kaluar në Big Big Brother Vip, është komentuar edhe nga lojtarët e këtij edicioni.

Kanë qenë Gazi dhe Jul Deda ata që kanë analizuar strategjitë e Luiz Ejllit në këtë format.

Gaz Ujkashi u shpreh se Luizi ishte lojtar kalibri dhe nuk krahasohet aspak me konkurrentët e këtij edicioni.”Po mos na fol tani per vjet. Ai ishte ekselent lojtar”.

https://www.instagram.com/reel/C2UIsADNl8l/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ