Gazetarët e ngatërrojnë Ardian Gjinin me Blendi Fevziun, situatë e pa këndshme (Video)

INA
INA

11 Gusht, 2023

Në tre vjetorin e hapjes së Televizionit Kanal 10, u organizua një event. Aty ishin të ftuar shumë fytyra publike. Në mesin e tyre ishte edhe kryetari i komunës së Gjakovës Ardian Gjini.

Por çka ndodhi gjatë transmetimit live? Një gazetare e këtij televizioni, paralajmëroi deklaratë në nder të përvjetorit të televizionit nga gazetari i Shqipërisë Blendi Fevziu.

Madje ajo e ftoj para kamerës gazetarin.

Befas në ekran doli kryetari i Gjakovës Ardian Gjini.

Gazetarja e kishte ngatërruar gazetarin me kryetarin. Për ta ri konfirmuar huqjen e madhe, u desh edhe një deklaratë e gazetarit tjetër të po këtij televizioni që ishte në bashke prezantim me vajzën që e ngatërroi Blendin me Ardianin.

“Edhe unë e kam emrin Blendi”, tha ai.

Dy gazetarët nuk ia kishin idenë për ngatërresën, derisa ishte vet kryetari i Gjakovës që iu tha se ai në fakt ishte Ardian Gjini e jo Blendi Fevziu.

“Të ngjashëm jemi veç tek koka, sepse nuk kemi flokë”, ishte batuta e kryetarit.

https://www.tiktok.com/@jetaoshqef0/video/7265813909943209248

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri-luizi

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Është shumë i fortë dhe ka…

luiz-ejlli

Luiz Ejlli me një performancë speciale në premierën e “Dancing With The Stars”

sara-hoxha-

“Rri ekstremisht e zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën”- Sara Hoxha “kapet” me ndjekësen: Mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi

fero arbenita

I bie pishman? Fero fshin kërkimfaljen ndaj Arbenitës

elvis-pupa

Elvis Pupa ‘leksion’ emancipimi për Albano Bogdo që nuk kërkoi ndjesë publike ndaj Beatrix Ramosajt (Video)

eduard grishaj arbana

Arbana Osmani kritikohet për veshje, nuk heziton të kthejë përgjigje publike

enca haxhiaj

Rrëzohet kërkesa e Prokurorisë, nuk ka burg për Encën

luizi

Nuk është Kiara/ Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe ajo është…

Screenshot_2023-10-03-20-20-50-656-edit_com.instagram.android

Publikohet kënga e re e Luizit “Pa ty”

INFO

NA NDIQ