Gazetari anglez shpërthen ndaj Manchester Unitedit

Picture of INA
INA

18/09/2023

Manchester United vazhdon te tregoje se ka ende probleme dhe se nuk mund te zgjidhen ne kohe te shkurter, teksa ka pësuar një tjetër humbje, teksa është mposhtur nga Brightoni me rezultat 1:3.

Djajtë e Kuq nuk janë duke kaluar momente të mira në këtë fillim të sezonit dhe shumë tifozë i kanë akuzuar ata.

Gazetari anglez Piers Morgan ka goditur edhe njëherë Djajtë e Kuq dhe trajnerin Erik Ten Hag pas humbjes nga Brightoni.

Në vazhdën e humbjes 3:1 ndaj Brighton në Old Trafford, Morgan shkroi në Twitter se Cristiano Ronaldo kishte 100 për qind të drejtë.

“Ndërsa i mjeri Manchester United u mposht në shtëpi nga Brighton, a dyshon ndokush ende se Cristiano kishte 100 për qindtë drejtë për gjendjen e klubi dhe trajnerit Ten Hag?”

“Ata janë bërë edhe më keq që nga largimi i Ronaldos”, ka shkruar Piers Morgan

Kurioz ishte nje moment ne stadium kur njerezit nisen te therrisnin emrin e Cristiano Ronaldos si per te treguar se trajneri gaboi ne drejtim te portugezit.

TË FUNDIT
12 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
12 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
12 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
13 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024
2 ditë
Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

ME TE LEXUARA

12 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
12 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
2 ditë
Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët
2 ditë
Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024
2 ditë
Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024
13 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

LEXO MË SHUMË

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

southgate

Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

euro 2024 gjermani

Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024

spanja-vs-anglia

Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët

Dështimi i sulmuesve në Euro 2024 – çfarë thonë ekspertët dhe a ka ndryshuar tashmë loja

Anglia kane

Finalja e Berlinit më 14 korrik, Southgate: Ndaj Spanjës duhet të jemi perfektë, që të ngremë trofeun

INFO

NA NDIQ