Gazetari argjentinas zbulon të ardhmen e Messit

INA
INA

4 Qershor, 2023

PSG ka njoftuar largimin e Lionel Messit nga klubi. Është e vështirë të thuhet se ku do të vazhdojë karrierën ylli argjentinas.

Thashethemet e lidhin sulmuesin 35-vjeçar me një sërë klubesh. Kjo listë përfshin Barcelona, ​​Al-Hilal, Inter Miami, Chelsea dhe Newcastle.

Pablo Gravellone, një gazetar nga Argjentina, ndau mendimet e tij për të ardhmen e Messit.

“Në Arabinë Saudite, ata shpresojnë që Messi do të njoftojë një lëvizje në Al-Hilal javën e ardhshme.

Pritshmëritë janë të larta për Inter Miami dhe ata po punojnë shumë për të siguruar një nënshkrim.

Barcelona është e varur nga La Liga dhe çdo ditë që kalon luan kundër saj. Premier League? Këto opsione nuk janë të avancuara”, ka shkruar Gravellone në rrjetet sociale.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5660

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

IMG_5658

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

IMG_5646

Pas publikimit të pamjeve, reagon kryeministri Kurti – ka këtë mesazh!

shaip kamberi

Kamberi reagon pas sulmit ndaj një familje shqiptare në Medvegjë

medvegja

“Këndonin këngë nacionaliste”- Serbët sulmojnë me gurë e mjete të rënda shtëpinë e shqiptarit në Medvegjë (FOTO)

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

greqi policia

Tronditet Selaniku, goditet me thikë një 19-vjeçare shqiptare në një park të qytetit

Enver Bytyqi

Bytyçi: Takimi sekret në New York me Vuçiqin tri ditë para sulmit, Ja pse duan KFOR ta marr kontrollin në veri

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

INFO

NA NDIQ