Gazetari gjendet i papërgatitur teksa i intervistuari i thotë: Jam babi i Nedim Bajramit

INA
INA

11 Shtator, 2023

Një surprizë e këndshme do të ndodhte gjatë transmetimit maratonë nga ambientet e “Air Albania” në televizionin “Ora News”, teksa gazetari Altin Sulçe afroi pranë mikrofonit një tifoz deri në atë moment të panjohur.

E ndërsa po jepte përshtypjet e tij për fitoren e Shqipërisë ndaj Polonisë, ai tregoi se ishte babai i futbollistit Nedim Bajrami.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Modric-800x445

David Beckham nuk ndalet, Modric në “radarin” e Inter Miami

totenham-tottenham

Këto janë 11-shet startuese të derbit londinez mes Arsenal dhe Tottenham

coman-bajern-psg-

VIDEO/ PSZH fiton me “poker” ndaj Marsejës, pa Kilian Mbape-n

broja

Broja i emocionuar me rikthimin në fushë pas nëntë muajve

Atletico-Madrid

Atletico fiton derbin e Madridit

adnan-januzaj

Januzaj nga La Liga sërish rikthehet te Premier Liga

vinicius

Realit i rikthehet ylli brazilian, Vinícius gati për derbin e Madridit

massimiliano-allegri_15r5yo9lfzicg1kw8p87d4nrer

Allegri shpërthen pas humbjes: Titulli? Nëse jemi në top katër është sukses

barcelona kampion

Përmbysja e çmendur e Barcelonës ndaj Selta Vigos

INFO

NA NDIQ