Gazetari: Nëse Meritoni e tradhton me Riken, Ilnisa shkon me finale! Ka shumë shanse që… (VIDEO)

ina-online
ina-online

06/02/2024

Gazetari Andi Vrapi, i ftuar në “Breaking” në Top News, komentoi çiftin Ilnisa – Meriton në “Big Brother VIP”.

Sipas tij, shanset që çifti të ndahet janë të mëdha.

“Shanset që Meritoni dhe Ilnisa të konfliktohen me njëri-tjetrin për shkak të mosdakordësive janë shumë të mëdha. Është një çift që gjeneron shumë probleme. Kam pritur që Meritoni do të ketë shumë mbështetje jashtë. Nuk e ka aq shumë, sepse mendoj që loja që ka zgjedhur nuk është ajo e një strategu”.

Gazetari u shpreh se nëse Meritoni shkon në krahët e Rikes, kjo do t’i jepte shumë pikë në lojë Ilnisës.

“Në momentin që Meritoni mund të zgjedhë të shkojë në kahun e Rikes, që mund të jetë një tradhti që mund t’i bëjë Ilnisës, kjo do ta çonte direkt Ilnisën në finale”.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ