Gazetari nga Tetova tregon formulën si të parandalohen frizurat e grave

0

Urim Saliu

Per ti parandaluar shpenzimet e “frizurave” duhen tre lloje masash preventive: 1.Ti zgjojme nga varri gjysherit tane.2.T’i marrim grate tullace dhe 3.T’i qethim me gershere delesh.Variant tjeter nuk ka…