Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Picture of INA
INA

27/05/2024

Egla Ceno u shpall fituese e këtij edicioni të tretë të Big Brother Vip.

Për shumë, kjo fitore për aktoren e cila gjatë 4 muajve është cilësuar si një nga lojtaret më të forta, ishte e merituar, por për shumë të tjerë jo.

Madje ka patur edhe reagime të ashpra ku aluddohej se në fakt çmimi i madh ju dha nga produksioni dhe jo nga votat e publikut, duke vënë kështu në dyshim transparencën e rregullave të “Vëllait të Madh”.

Sakaq mes personazheve që kanë dalë kundër fitores së Eglës është edhe gazetarja, Dasara Karaiskaj e cila shpërthen në ofendime ndaj aktores në një video që ajo ka shpërndarë në Instastory ku thotë se nuk ka dhënë asgjë për të merituar fitoren, teksa përdorte etiketime të tilla si: Gore, e shkepme…

TË FUNDIT
16 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
16 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

ME TE LEXUARA

16 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
16 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

LEXO MË SHUMË

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

INFO

NA NDIQ