Gazetarja: Vuçiq s’e fut dot ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

ina-online
ina-online

01/11/2023

Gazetarja Esmeralda Mulaj ka deklaruar Aleksandër Vuçiçit në këto momente i intereson tensioni me Kosovën pasi ai e ka dominuar skenën politike në Serbi përmes nacionalizimit.

Sipas saj, deklaratat e tij për Kosovës, janë retorikë për votat e brendshme pasi aktualisht ka probleme që nuk po i mbulon dot as me nacionalizëm.

“Vuçiçit do t’i interesonte shumë në këto momente tensioni me Kosovën se e ka dominuar jetën politike në Serbi me nacionalizmin. Është i vetmi që nuk e lëshon Kosovën, ndaj bën deklarata provokuese për politike se e di që Kosovën e ka të humbur, e di që nuk mund të bëjë asgjë më shumë se ajo që bëri në Banjskë ushtrinë se fut dot në Kosovë se është NATO se për 30 sekonda bombardohet Beogradi. Bën retorikë për votat e brendshme, se ka shumë probleme të brendshme që nuk i mbulon dot me nacionalizëm”, tha ajo.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

Liridona ademaj

Motra e Liridonës nxjerr një pjesë nga biseda me të ndjerën, ja si shprehej viktima për gratë e shtypura (foto)

babai-770x433-1-1-750x430

“Ne kërkojmë gjak”! Babai i Naim Murselit: Erdhën dy veta, nëse duan le të më vrasin

Screenshot_2023-12-08-21-30-32-321_com.android.chrome-edit

Ambasadori i Suedisë vjen me deklaratën e fundit për vrasjen e Liridonës

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

INFO

NA NDIQ