Gazi debaton me Rozën: Je e vogël, je peshë e lehtë për mua

INA
INA

21/02/2024

Gazi dhe Roza janë përfshirë në një diskutim pasiten e sotme dhe shkak është bërë Juli. Roza ka ngacmuar Gazin për raportin e prishur me Julin, duke i ngritur pyetjen nëse e ka përdorur për t’u ngritur në lojë.

Gazi e mohon një gjë të tillë duke thënë se nuk ka lidhur unazë me Julin, ndërsa Rozën e cilëson lojtare të dobët.

Pjesë nga biseda:

Gazi: Po kap seksin, po kap moshën. Po merresh me seksizëm

Roza: Ju jeni burra, e kisha fjalën për eksperiencën tuaj

Gazi: Mos e bëj lojën e me mua, se e ke të vështirë.

Roza: Mbrëmë ishe atje dhe nuk t’u afrova. Julit pyetjet e mia ia bëra.

Gazi: Unë nuk mbaj në kurriz asnjë. Nuk kam lidh unazë me atë (Julin), thjesht patëm një feeling dhe nuk shkon më. O roz je e vogël, je peshë e lehtë për mua.

Roza: Hajd ta provojmë

Gazi: Je gropë!

Roza: E ke shkelur Julin për t’u ngritur vetë lartë

Gazi: Uaa sa pyetje provokative, uaaa

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ