Gazi tregon se kush do t’a fitoj Bigbrother

Picture of INA
INA

14/05/2024

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prej konkurrentëve të “BBV3”, Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe lojën e konkurrentëve.

Ish-banori, Gazi, tregoi se pse, sipas tij, Roza dhe Rikja, të cilat janë eliminuar prej garës, s’do lidheshin kurrë në “BBV3”.

“Rike dhe Roza e kanë kaluar fazën e budallallëkut në dashuri. Nuk do lidheshin në Big Brother… Roza po të mbante lojën që kishte në fillim, nuk garantoj vetëm finale, por ishte pretendente për fitore…”

E ndërsa për fituesin e këtij edicioni ai shprehet:

“Meritoni ose Romeo dua ta fitojnë”.

TË FUNDIT
2 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
11 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
11 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
14 orë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

ME TE LEXUARA

16 orë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
15 orë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
14 orë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?
2 ditë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
14 orë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3
2 ditë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

meriton romeo

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

ilnisa meritoni

Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

egla

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Egla Big brother

Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

INFO

NA NDIQ