Genci, Blasta dhe Graniti publikojnë klipin e këngës “Kalle”

“Kalle” është titulli i projektit më të ri muzikor që ka ardhur si bashkëpunim ndërmjet Genc Prelvukaj, Blasta dhe Granit.

Kënga që është produksion i Gencit dhe Granit Ismajlit, ka ardhur e kompletuar edhe me një videoklip veror.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Black Fish që e ka xhiruar videoklipin.

https://www.instagram.com/gencprelvukaj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f5e7347c-98d8-4b33-aa80-43a1ac84a252