Genta Ismajli edhe boksere (Video)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ka muaj që ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri për fansat, megjithatë vazhdon të mbetet e pëlqyer për imazhet që sjell herë pas here në Instagram.

Ajo shfaqet gjithmonë atraktive dhe në top formë para publikut, gjersa për ta ruajtur fizikun e saj, kujdeset që të ndjek me rregull ushtrimet në palestër.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, aktivitetin e saj fizik, këngëtarja ka vendosur ta zhvillojë edhe në një tjetër sport, atë të boksit. /Almakos/