Genta me të dashurin udhëtojnë për pushime në Ulqin

0

Genta po i shijon pushimet me të dashurin.

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta po shijojnë pushimet në destinacione të ndryshme gjatë kësaj sezone, shkruan lajmi.net.

Së fundi, çifti kanë udhëtuar në drejtim të Ulqinit dhe sollën pamjet e para nga atje, ku po e shijojnë ditën në plazh.

“Ka një det të mrekullueshëm (Ulcini)”, shkruan partneri i këngëtares sipër fotografisë që e publikoi nga plazhi.

“Ju jeni gjëja më e bukur në botë Dashuria ime Jeta është më e mirë me ju ❤️”, ishte dedikimi i partnerit të Gentës në një tjetër foto.

Për ndryshe, Genta dhe Huseyin publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit dhe nuk mungojnë dedikimet me fjalë dashurie.