Gerti debaton me Oltën: Luizi të ka ulur në mënyrë denigruese

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27 Mars, 2023

Gerti dhe Olta kanë debatuar ditën e sotme me njëri-tjetrin pasi kjo e fundit i tha Gertit që ai e cilëson kot si gënjeshtare dhe mashtuese. Olta tha se Luizin e toleron kur e thotë një gjë të tillë, pasi ashtu e kanë nisur lojën me njëri-tjetrin dhe sipas saj, banorët e rinj që thonë që Olta gënjen, flasin kot pa u bazuar mbi fakte.

Nga ana tjetër Gerti i tha që atij nuk i pëlqen aspak mënyra si ajo luan dhe as raporti që ka krijuar me Luizin. Sipas tij këngëtari e ka ulur Oltën në mënyrë denigruese, por ajo sërish shkon e puth dhe e përqafon.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

KIARA dasma luizi

Kiara poston foton e fëmijërisë dhe bën krahasimin (foto)

vis-pupa

Elvis Pupa e “kallë” atmosferën me këngën e re (video)

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

INFO

NA NDIQ