Getin e ”rrethojnë keq” Vjollcat

Pushimet për moderatoren e njohur Marina Vjollca duket se nuk kanë përfunduar.

Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet së bashku me motrën e saj Lirën, mbesat dhe Getoarin.

Por ndjekësit në rrjete sociale kanë vënë re mungesën e Luanës në këto foto. Mesa duket moderatorja e Top Channel do jetë kthyer për të vijuar me xhirimet e emisionit të saj “Shiko Kush Luan”, ndërkohë që për Marinën ende nuk dihet se kur do ta shohim në ekranin e Klan dhe me çfarë projekti. /Lajmi.net/