Getinjo kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/01/2023

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Getinjo ka vendosur që gjatë natës së sotme Prime të spektaklit të këtij formati televiziv, të dorëzohet nga aventura për ta fituar çmimin prej 200 mijë eurosh, duke kërkuar të dalë nga shtëpia.

I ftuar në dhomën e rrëfimeve, Getinjo ka listuar arsyet që e quan atë në marrjen e këtij vendimi të papritur.

Për më shumë detaje, ndiqeni spektaklin e sotëm në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion si dhe ‘live’ edhe në YouTube.

https://youtu.be/lNT5RNS6s6k

TË FUNDIT
4 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
7 orë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
7 orë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
8 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
8 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

ME TE LEXUARA

2 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
9 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
2 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
2 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
8 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

INFO

NA NDIQ