Getinjo tallet me Bleron pas largimit nga BBVK, e quan “Getinjo i Aliexpressit”

ina-online
ina-online

16/12/2023

Blero ka vendosur të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP Kosova 2” të premten, duke përfunduar kështu udhëtimin e tij në këtë edicion të spektaklit.

Këngëtari ka zbuluar se ka qenë nën presionin e një beteje emocionale të brendshme që e ka ndjekur për një periudhë kohore para se të bënte hapin për të dalë nga loja.

Duke u shprehur falënderues për përvojën që i ofroi “Big Brother”, Blero ka rrëfyer se ndjeu se ishte koha për të ikur dhe se formati i emisionit nuk i lejonte të jetë vetvetja në shumë raste.

Kjo jo vetëm që bëri jehonë te fansat, por edhe solli në mendje një ngjarje të ngjashme nga edicioni i kaluar ku Getinjo, një tjetër konkurrent i njohur, u largua nga shtëpia pas 44 ditësh.

Ndaj dhe largimi i Bleros nga shtëpia ka nxitur reagime, përfshirë edhe vetë Getinjon, i cili ka lënë një koment në “Facebook” duke shkruar: “Getinjo nga Ali Express,” duke bërë referim ndoshta tek produktet që arrijnë shpejt apo prej cilësisë së tyre të ndryshme.

Përveç Bleros, të premten nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova u largua edhe Miss Rose. /Telegrafi

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ